KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12164345
nr 1216 4345
Anna Rosenbäck
(f. 1969), Sverige
Oljemålning, Olja på duk, signerad. 2009, Komposition, 50x50
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:24:32
11/11 22:16:11
Anna Rosenbäck
Läs mer om Anna Rosenbäck